Bobi dobio četiri minuta, Harden brojao do 58

Minule noći odigrano je osam mečeva u NBA ligi, a naši košarkaši imali su gotovo neprimetnu ulogu.

Košarkaši LA Klipersa ubedljivo su poraženi od Jute rezutlatom 109:129. U timu poraženih nije bilo Miloša Teodosića, dok je Boban Marjanović dobio priliku 4 minuta i postigao 4 poena bez promašaja iz igre. Kod LA Klipersa Vilijams je postigao 23, Heris 17, a Bredli 15 poena. Na drugoj strani blistao je  Mičel sa 28 poena, a veliku podršku u trijumfu dao mu je  Gober sa 23 poena.
Veoma neizvesno bilo je u Hjustonu gde je pobednika između domaćina i Bruklina odličio produžetak. Gosti su imali više sreće u samom finišu te su odneli pobedu rezutlatom  142:145. Bruklin je na ovoj način pokvario novo izuzetno poentersko veče Hardena. Najbolji košarkaš Roketsa je postigao čak 58 poena, uz 10 skokova i 6 asistencija, dok su Taker i Gordon dodali po 20. Bruklin je imao svog junaka, Spensera Dinvidija, koji je 25 od 33 poena ubacio u četvrtoj četvrtini i produžetku.

LA Klipers – Juta 109:129
Hjuston – Bruklin 142:145 p
Detroit – Orlando 120:115 p
Boston – Toronto 117:108
Memfis – Milvoki 101:111
Dalas – San Antonio 101:105
Portland – Klivlend 129:112
Golden Stejt – Nju Orlians 147:140