Istorija i demostracija sile Radničkog u Ivanjici!

Niški tim zabeležio je najubeljiviju pobedu u prvenstvnim mečevima, a do novog rekorda stigao je na gostovanju Javoru pobedivši rezultatom 7:0, u meću 18. kola Superlige.

Fudbaleri Radničkog ispisali su nove stranice klupske istorije! Niški tim zabeležio je najubeljiviju pobedu u prvenstvnim mečevima, a do novog rekorda stigao je na gostovnjau Javoru pobedivši rezultatom 7:, u meću 18. kola Superlige.
Niški tim je u Ivanjici demonstrirao silu  od prvog do poslednjeg minuta I time prekinuo negativnu seriju od tri vezana poraza. U tim mečevima Radnički nije uspeo da postigne nijedan gol, međutim sve je nadoknadio odličnom partijom u Ivanjici.
Vicešampion Srbije je pružio je fantastičnu igu, potpuno je nadigrao domaćina u svim elementima fudbala, napunio mu mrežu do vrha i najavio sjajne predstave i u nastavku sezone.
Izabranici Milorada Kosanovića  na poluvremenu su vodili sa 2:0, a strelci su bili Lazar Đorđević u desetom minutu i Nikola Čumić u 38.
U nastavku je Radnički bio još silovitiji , igrao je furiozno, a mrežu Javora redom su pogađali Erik Jirka u 48, Dušan Pantelić  u 65, Nermin Haskić u 66, Nikola Čumić u 76. i Stefan Mihajlović u 83. minutu.
Niški tim će u narednom prvenstvenom meču gostovati Vozdovcu, dok će Javor igrati na terenu Mačve.