Kecmanović slavio u prvom kolu Kupa Kremlja

Mladi srpski teniser pobedio je Rusa Artema Dobrivnjeg sa 6:1 i 7:5 na startu turnira u Moskvi. U nastavku takmičenja Miomira Kecmanovića očekuje duel sa boljim iz meča u kojem se sastaju Čileanac Nikolas Žari i Francuz Žeremi Šardi.

Miomir Kecmanović je pobedio u prvom kolu turnira u Moskvi. Mladi srpski teniser na startu Kupa Kremlja trijumfovao je u meču sa domaćim igračem Artemom Dobrivnjim sa 6:1 i 7:5.

Duel sa ruskim teniserom trajao je tačno 73 minuta, a Kecmanović je pitanje pobednika rešio sa tri brejka u nizu u drugom setu. Srpski teniser je prvi set dobio gotovo rutinski, da bi u drugoj deonici Dobrivnji zaigrao borbenije. Ruski teniser je preokretu najbliži bio kod rezultata 4:5 u drugom setu, ali je onda Kecmanović na servis protivnika počeo svoj novi nalet, kojim je i došao do pobede.

U nastavku teniskog turnira u Moskvi Miomir Kecmanović igra sa boljim iz meča u kojem se sastaju Čileanac Nikolas Žari i Francuz Žeremi Šardi.