Marjanović slab u porazu Filadelfije

Minule noći odigrana su četiri NBA meča, a od srpskih košarkaša nastupio je jedino Boban Marjanović.

Njegova Filadelfija izgubila je na gostovanju Orlandu rezultatom 119:98. Srpski centar nije imao veliku ulogu, pošto je na terenu proveo devet minuta i ostvario je učinak od šest poena i šest skokova.
Filadelfija je imala tri poena prednosti nakon prvog poluvremena, ali u nastavku, u periodu od 33. do 44. minuta njeni košarkaši nisu postigli nijedan koš iz igre, što je domaćin iskoristio i pobegao na nedostižnih 108:85.

Junak pobedde Orlanda bi je Nikola Vučević koji je meč završio sa 28 poena, 11 skokova i 4 asistencije, dok je Furnije uz 24 poena imao i 7 asistencija.
Na drugoj stranim Embid je ubacio 20 poena uz 10 skokova, dok je Heris postigao 15 poena.
Finiks našeg stratega Igora Kokoškova upisao je novi neuspeh, ovog puta na gostovanju Juti. Devin Buker je sa neverovatnih 59 poena držao Sanse u igri, ali je domaćin  ipak slavio sa više raspoloženih igrača (125:92).

Orlando – Filadelfija 119:98
 Juta – Finiks 125:92
Memfis – Oklahoma 115:103
Portland – Bruklin 148:144 pp