Partizan izvukao bod u Lučanima

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da osvoje neugodan teren u Lučanima u duelu sa ekipom Mladosti. Jedan od derbija 18. kola Supelige završen je podelom bodova rezultatom 1:1.

Kada se podvuče crta može se slobodno reći da je slađa polovina plena pripala crno-belima.Domaćin je imao prednost do same završnice, a gosti su golom u 92. minutu ispeli da izbegnu drugi poraz u sezoni.
Prilično nezanimljiv duel na lošem terenu u Lučanima na kraju se pretvorio u pravu dramu. Do desetak minuta pre kraja viđena je slaba igra oba rivala, a dobre prilike pred oba gola su mogle da se prebroje na prstima jedne ruke. Međutim sve je promenio detalj iz 83 minuta. Rezervista Mladosti Pavlović dobio je dugu loptu između Miletića i Markovića. Uspeo je pored dvojice igrača crno-belih da se izbori za poziciju i savlada Stojkovića. Partizan je od tada krenuo na sve ili ništa. Mladost se povukla u svoj šesnaesterac želeći da sačuva veliku pobedu, međutim bedem domaćin nije izdržao do kraja. Igrao se 92. minut kada je Tošić posle solo prodora šutirao, golman Rosić je kratko odbio loptu, a Ivanović je sproveo u mrežu.
 Partizan je meč završio sa desetoricom igrača, pošto je zbog drugog žutog kartona isključen Urošević.