Radnički preslišao Dinamo

Fudbaleri Radničkog upisali su novu ubedljivu pobedu. Niški tim je do dvanaestog trijumfa u sezoni stigao na gostovanju ekipu Dinama rezulatom 4:0, u meču 18. kola Superlige Srbije.

Izabranici Nenada Lalatovića su rutinskom igrom bez problema opravdali ulogu favorita u meču sa Vranjancima i iskoristili kiks trećeplasiranog Partizana u Lučanima, kome sada beže četiri boda.
Domaći su pred opasnim naletima niškog tima izdržali do 34. minuta, a bravu protivnika otključao je sve bolji Nermin Haskić pogodivši sa bele tačke. Radnički nije spuštao gas posle datog gola, te je uspeo da duprlira prednost do odlaska na odmor golom iskusnog Nikole Drinčića. Ista slika viđena je i u nastavku duela, a na golgetersku scenu stupio je i Aleksandar Stanisavljević, koji je pogodio u 60. minutu i osigurao pobedu svog tima. On se posle četiri minuta našao u ulozi asistenta kada je odlično pronašao Haskića koji je svojim drugim  golom na meču postavio konačan rezutlat i stavio tačku na još jedno odlično izdanje “Reala sa Nišave”.

U Radničkojm nemaju mnogo vremen za slavlje jer ih već u sredu očekuje mnogo teži superligaški isput, odnosno gostovanjeVoždovcu.