Troicki poražen u Njuportu

Kazahstanski teniser Aleksander Bublik je u trećem setu imao prednost od 4:1, koju do kraja Troicki nije uspeo da nadoknadi, zbog čega je i poražen. Bublik je sedmi nosioc na ovom turniru.

Viktor Troicki je izgubio meč drugog kola ATP turnira u Njuportu. Srpski teniser je izgubio od Aleksandera Bublika, koji je pobedio posle tri seta, rezultatom 3:6, 6:3 i 6:3.

Iako je Troicki dobro počeo i uspeo da reši prvi set brejkom u drugom gemu, situacija se preokrenula u drugoj deonici meča. Gotovo na istovetan način Bublik je rešio ovaj deo susreta. Naš predstavnik na takmičenju u Njuportu pokušao je da spreči ovakav scenario, uspeo da sačuva četiri brejk lopte, ali ne i da iskoristi svoju šansu.

Kazahstanski teniser je u trećem setu imao prednost od 4:1, koju do kraja Troicki nije uspeo da nadoknadi, zbog čega je i poražen.