Zvezda sigurna protiv Novog Pazara (video)

Crveno-beli su goste iz Pazara savladali sa ubedljivih 3:0, golovima Spiridonovića, Ivanića i Vulića. Iako je igrao samo prvo poluvreme, odličan utisak ostavio je i povratnik Aleksandar Katai, koji je asistirao za prvi gol.

Na startu nove sezone u Superligi Crvena zvezda je na domaćen terenu pobedila Novi Pazar. Branilac titule prvaka Srbije trijumfovao je na stadionu "Rajko Mitić" rezultatom 3:0.

Zvezda je rano došla do vođstva. Već u osmom minutu golmana gostiju savladao je Spiridonović, a čini se da je pitanje pobednika rešeno već u 13. kada je Ivanić realizovao jedanesterac. Ekipa Dejana Stankovića nastavila je sa napadima do kraja poluvremena, iako nove promene rezultata nije bilo.

U sličnom ritmu nastavilo se i posle pauze, a konačan rezultat delo je Miloša Vujića, koji je u drugom poluvremenu ušao umesto Kataija, inače asistenta prvog gola.

"Mi smo ovaj meč koristili kao meč u fazi priprema. Brzo su se igrači zadovoljili posle vođstva i stali. Može to mnogo bolje. Zadovoljan sam kako izgledamo, bićemo dosta bolji i brži u budućnosti. Igrači Pazara su se borili koliko su mogliRekao sam igračima na poluvremenu da su pobede dobar penicilin za grupu, napredak i samopouzdanje. Žao mi je što nismo dali još koji gol, ali eto možda to onda da sačuvamo za neku narednu utakmicu", rekao je posle utakmice šef stručnog štaba Zvezde Dejan Stanković.