Slaba igra Bjelice u porazu Sakramenta (video)

Bjelica je imao učinak od tri poena za 11 minuta na parketu. Dva tima vodila su prilično izjednačenu borbu do završnice treće četvrtine, kada je Finiks serijom prelomio i došao do prednosti koja je vremenom postala nedostižna. Utakmica je završena rezultatom 116:100 za Finiks.

Sakramento je poražen od Finiksa rezultatom 116:100, a slab učinak u neuspehu svog tima imao je i Nemanja Bjelica.

Srpski košarkaš je za 11 minuta na parketu postigao samo 3 poena (1/3 iz igre) uz isto toliko skokova i dve asistencije. Najefikasniji u ekipi Sakramenta bio je Badi Hild sa 17 poena, dok je 15 uz 6 asistencija dodao ruki Tajriz Halibarton.

Finiks je predvodio Mikal Bridžes sa 22 poena i 7 skokova, 21 je ubacio Kameron Džonson, a 20 Devin Buker. Kris Pol je postigao samo 8 poena uz 12 asistencija, dok je Deandre Ejton ubacio 11 uz 15 skokova.

Dva tima vodila su prilično izjednačenu borbu do završnice treće četvrtine, kada je Finiks serijom prelomio i došao do prednosti koja je vremenom postala nedostižna.